Verder winkelen

HellasBeach 2023

29 mrt 2023

Op 1 april gaat de inschrijving open voor HellasBeach 2023, het beachvolleybaltoernooi van volleybalvereniging Hellas Nunspeet. Dit jaar vindt het toernooi plaats op vrijdag 23 en zaterdag 24 juni op de markt in Nunspeet. Er is dit jaar ruimte voor ongeveer 70 teams, vergelijkbaar met voorgaande jaren. De teams kunnen zich inschrijven in verschillende poules: recreanten 4 tegen 4 (heren en gemixed), dames 3 tegen 3 en heren 3 tegen 3. Omdat de inschrijving doorgaans snel gevuld is geven we op de website www.vvhellas.nl regelmatig een update over hoeveel plekken er nog beschikbaar zijn en welke poules al vol zijn. We hopen net als afgelopen jaar weer veel teams te mogen verwelkomen op de Markt in Nunspeet. Wil je meedoen? schrijf je dan snel in want vol=vol! Ook dit jaar is er naast het hoofdtoernooi nog een scholentoernooi voor leerlingen van de basisscholen. Dit toernooi is op vrijdag 23 juni en start om 15.30uur tot ongeveer 17.15uur. De inschrijving hiervoor wordt eind april of begin mei geopend. Dit doen we om alle deelnemers snel van een reactie te kunnen voorzien en omdat we in die tijd ook aan de slag gaan met volleyballessen voor de basisscholen. De inschrijving voor beide toernooien is open zolang er plek is en uiterlijk tot en met zaterdag 27 mei. Voor meer en actuele informatie verwijzen we u naar de website www.vvhellas.nl/beach of neem contact op met de organisatie via beach@vvhellas.nl